Leden 2010

TH-fans focení v HD stylu

31. ledna 2010 v 13:33 | Show Some Love |  Akce
Čaulitz :)
Dne 20.2.2010 probíhá v Ostravě Fans shooting v Humanoid stylu. Nejlepší fotky budou vytisknuty a připojeny k dárkům do SSL krabice for TH :) .
Pokud se budete chtít tohoto focení zúčastnit, stačí napsat malou zprávu na e-mail: showsomelove@email.cz
Focení provádí zkušený fotograf s profesionálním přístrojem. Cena pro Fans činí 0 Kč :) . Akce platí i pro SK fans, pokud budou mít chuť a zájem :)
S pozdravem
Show Some Love (team)

Překvapení pro Georga - 15.3.2010

30. ledna 2010 v 21:14 | Show Some Love |  Akce
Čaulitz :)
Dneska jsme pár hodin strávily s holkama v Praze, abychom vykutily a zařídily pro Georga překupko k jeho narozeninám. Překvapivě se nám to podařilo velice rychle a myslím, že i cena 850kč je velice ucházející :) . Samozřejmě bude "dárek" předán za VŠECHNY fans :) Tak doufejme, že bude Gee spokojen :)
Show Some Love (team)

Show Some Love

29. ledna 2010 v 22:35 | Show Some Love |  Show Some Love
Čaulitz :)

… ten, kdo určitě někdy viděl či slyšel
někde ve spojitosti s Tokio Hotel název "Show Some Love" si určitě pokládá otázku "Co je to vůbec zač?!" Takže vám to objasníme :)

Jsme nově vzniklá "organizace" fanoušků, která pořádá srazy, zájezdy, různé TH akce na koncerty, mimo koncerty, propaguje TH fans v tisku apod… V našem zájmu je co nejvíce a originálně propagovat české fans všude, kde to bude jen možné.

Teď přijde určitě otázka: "No jo, ale od toho je tu český fanklub" … Ano, je tu český fanklub, který své akce pořádá. Ovšem, my zastáváme názoru, že je toho na náš vkus trochu málo a že by se mohlo dělat něco mnohem víc. Máme vymyšleno dost akcí, které samozřejmě uskutečníme a uskutečňovat budeme a stále nové a nové vymýšlet ať zájem fanoušků nestojí a neupadá.

Našim cílem je dostat se k THčkům co nejvíc na blízko a také, aby pořád věděli, že tady je i nějaké ČESKO, které tady pro ně bude pořád. Pokud se tahle organizace vyšplhá na hodně vysokou úroveň můžeme zajít i trochu dál ;) a dokážeme pak dělat velké věci.

K tomu, abychom mohli naše plány a "sny" uskutečňovat potřebujeme jediné, a to VAŠI podporu. Bez podpory fanoušků to můžeme zabalit a maximálně šoupat nohama. Proto prosíme, podpořte nás v našich akcích, na svých webových stránkách, u svých kamarádů apod. Ukažte TH, že i když nás dost ubylo, tak pořád umíme dělat stejně velké "psychárny", jako kdyby nás byl milion. Určitě žádnou z akcí nepodceňujte.

Otázky typu … "To co chcete udělat je rozhodně nereálné" apod. rozhodně zavrhujeme :). Kdyby to nemělo vůbec žádnou šanci, tak se nesnažíme ;) .

Ještě je tu samozřejmě otázka, kdo tuhle organizaci vlastně bude řídit. Rozhodli jsme se posbírat do vedení fanoušky z celé republiky. Myslím, že je fair play, když nebudeme jen z jednoho města, aspoň tak můžeme sledovat zájmy všech.

Upozornění: Nejsme žádná organizace PROTI českému fanklubu, jsme zcela nezávislí! Proto, jestli budou na internetu kolovat různé zvěsti o tom, jak se nesnažíme svrhnout český fanklub a jak nepomlouváme jeho vedení, není to z naší strany. Kdyby vznikly nějaké nepravdivé zvěsti, není to rozhodně z naší hlavy - své názory budeme propagovat jen zde.

V případě různých dotazů, nápadů, připomínek nás můžete kontaktovat na e-mail adrese: showsomelove@email.cz

Těšíme se na Vás :) <3
Show Some Love (team)

Zájezd do Gevevy(Ženeva,Švýcarsko)

23. ledna 2010 v 15:01 | Show Some Love |  Akce
Čaulitz všem fans :)
Určitě si někteří z Vás pamatují, kdy se na hodně TH bl. diskutovalo o hromadné cestě z Prahy na koncert Tokio Hotel do Oberhausenu. Bohužel se nám nepodařilo cestu zajistit z důvodu rychlého vyprodání lístků.


Vybírání na latexové tričko pro Billa+ Darek pro ostatní

22. ledna 2010 v 19:01 | Show Some Love |  Akce


Předběžná částka, která se měla vybírat byla 20 kč. Ale kvuli určitým faktorům jsme museli cenu přehodnotit a upravit.
Konečná částka k vybírání bude nakonec stanovena na 50 kč. Ne, opravdu si nechceme strkat marže do kapsy a vydělávat, ale uvědomili jsme si, že ještě bude potřeba velká krabice na naše super dary a nějaké barvy a folie, protože ta krabice bude hodně předělaná.

Kontakt

16. ledna 2010 v 6:53 | Show Some Love |  Show Some Love
Pokud na nás máte jakékoliv dotazy,
nebo máte návrhy ohledně akcí, nebo se chcete podělit o vaše zážitky?
Napište nám:

Mail: showsomelove.cz@gmail.com

Formspring: Zde
Facebook: Zde

__________________________________________________________________

If you have any questions,
suggestions or want to share your experiences.
Let us know!

E-mail: showsomelove.cz@gmail.com

Formspring: Here
Facebook: Here

Víte o tom, že se v lednu pořádá SRAZ?

14. ledna 2010 v 22:22 | Show Some Love |  Akce
KDY: 23. ledna 2010
KDE: Olomouc - Metro chill out club
OD: 13:00 DO: 18:30
Doprovod: Od hlavního (vlakového) nádraží ve 12:30
Vstupné: 100Kč (při dostatečném počtu lidí, se bude poměrná částka vracet)