Show Some Love

29. ledna 2010 v 22:35 | Show Some Love |  Show Some Love
Čaulitz :)

… ten, kdo určitě někdy viděl či slyšel
někde ve spojitosti s Tokio Hotel název "Show Some Love" si určitě pokládá otázku "Co je to vůbec zač?!" Takže vám to objasníme :)

Jsme nově vzniklá "organizace" fanoušků, která pořádá srazy, zájezdy, různé TH akce na koncerty, mimo koncerty, propaguje TH fans v tisku apod… V našem zájmu je co nejvíce a originálně propagovat české fans všude, kde to bude jen možné.

Teď přijde určitě otázka: "No jo, ale od toho je tu český fanklub" … Ano, je tu český fanklub, který své akce pořádá. Ovšem, my zastáváme názoru, že je toho na náš vkus trochu málo a že by se mohlo dělat něco mnohem víc. Máme vymyšleno dost akcí, které samozřejmě uskutečníme a uskutečňovat budeme a stále nové a nové vymýšlet ať zájem fanoušků nestojí a neupadá.

Našim cílem je dostat se k THčkům co nejvíc na blízko a také, aby pořád věděli, že tady je i nějaké ČESKO, které tady pro ně bude pořád. Pokud se tahle organizace vyšplhá na hodně vysokou úroveň můžeme zajít i trochu dál ;) a dokážeme pak dělat velké věci.

K tomu, abychom mohli naše plány a "sny" uskutečňovat potřebujeme jediné, a to VAŠI podporu. Bez podpory fanoušků to můžeme zabalit a maximálně šoupat nohama. Proto prosíme, podpořte nás v našich akcích, na svých webových stránkách, u svých kamarádů apod. Ukažte TH, že i když nás dost ubylo, tak pořád umíme dělat stejně velké "psychárny", jako kdyby nás byl milion. Určitě žádnou z akcí nepodceňujte.

Otázky typu … "To co chcete udělat je rozhodně nereálné" apod. rozhodně zavrhujeme :). Kdyby to nemělo vůbec žádnou šanci, tak se nesnažíme ;) .

Ještě je tu samozřejmě otázka, kdo tuhle organizaci vlastně bude řídit. Rozhodli jsme se posbírat do vedení fanoušky z celé republiky. Myslím, že je fair play, když nebudeme jen z jednoho města, aspoň tak můžeme sledovat zájmy všech.

Upozornění: Nejsme žádná organizace PROTI českému fanklubu, jsme zcela nezávislí! Proto, jestli budou na internetu kolovat různé zvěsti o tom, jak se nesnažíme svrhnout český fanklub a jak nepomlouváme jeho vedení, není to z naší strany. Kdyby vznikly nějaké nepravdivé zvěsti, není to rozhodně z naší hlavy - své názory budeme propagovat jen zde.

V případě různých dotazů, nápadů, připomínek nás můžete kontaktovat na e-mail adrese: showsomelove@email.cz

Těšíme se na Vás :) <3
Show Some Love (team)
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 _LízatQo_ _LízatQo_ | 29. ledna 2010 v 23:36 | Reagovat

to je jasne ze musime pomoct a ukazat jim ze i CR je tady!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama