Profesionální Focení

14. února 2010 v 16:23 | Show Some Love |  News
Nedávno nebo trochu dávno jsme zde uveřejnili návrh na profesionální focení fans v HD stylu a to v Ostravě 20.2. Focení je ještě v jednání kvůli místa, pokud vyjde ateliér, tak to bude nejlepší. Nicméně se termín posouvá na 27.2. z toho důvodu, že má spoustu fans lyžáky, rodinné důvody aj. Přišel návrh, že bychom jako fans mohli udělat ještě něco na způsob tabla. Každá/každá fan by měl/měla svou vlastní fotku a k tomu připsat nějaký krátký vzkaz nebo tak něco. Pak se to krásně spojilo dohromady a bylo by to přidáno do naší dárkové krabice. Důvody typu "na fotkách vypadám příšerně" nebereme, retuš to zachrání :D.

Sraz by byl na jednom z Ostravských nádraží kolem 12.-13:00 a poté bychom se všichni společně přesunuli na místo focení. Vzhledem k tomu, že sraz bude kolem doby oběda, se můžeme cestou zastavit u nějakého občerstvení typu Mc Donald's, KFC apod.

Samozřejmě, že víme jak je Ostrava blbě pro mnohé z vás umístěna, proto se můžete zapojit i jinak. Stačí se vyfotit, nejlépe obličej s dekoltem a v černobílém provedení, abychom by to měli aspoň po stylové stránce sjednocené, vytisknuté na papíře ve formátu A4, k tomu něco malého připsat a poslat na adresu, kterou vám zašleme po domluvě. Pokud by se někdo chtěl zúčastnit takhle, může napsat na e-mail: showsomelove@email.cz a my jej pak zkontaktujeme.

Samozřejmě, že ti, kteří přijedou osobně jsou srdečně vítáni a určitě se nudit nebudou :) .

Otázka, zda se můžou zúčastnit i SK fans je následující, "Ano". Ze Slovenska do Ostravy jede přímo vlak, takže se můžete domluvit třeba skupinka, pokud budete mít zájem :) .

Podrobnější info ohledně srazu apod. bude co nejdřív uveřejněno.

SSL team
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama