Welcome to Humanoid city tour ;)

22. února 2010 v 14:34 | Show Some Love
čaulitz :),

takže dnešním dnem, jk máme někteří v kalendáři zakrasleno začíná nejlepší tour tohoto roku a sice Humanoid tour 2010! Klukům samozřejmě přejeme pevné nervy a hodně HD úspěchů :).

Vzhledem k tomu, že slibovaný koncert v naší republice se koná už "za pár" měli bychom se trochu pohnout s akcemi v hale a před halou. Dneska se dozvíme konečný setlist, takže na tom začneme stavět. Určitě teďka navštěvujte blog a zapojujte se do diskuzí apod ... :) jsme přece všichni jeden team ne?! ;)

Co určitě plánujeme, je zazpívat Georgovi k narozeninám. Ono se to zdá, je to celkem brzo, ale bohužel nám dali termín koncertu 15.3., tak to musíme udělat takhle. Ti, kdo jedou do Vídně, tak to tam samozřejmě zopakujeme ještě :). Zpívá se tradičně po 3. písničce (podle toho, jestli tam bude mít Bill nějaký proslov nebo bude zpívat dál) a zpívá se klasika "Happy Birthday to Georg..". KDyž se do toho zapojí minimálně půlka haly, tak to bude velice efektní :).

Na setlistu je také napsáno, že po intro začíná písnička Komm. Jednou jsem se o tom bavila s holkama a slečna Joan navrhla, že bychom v refrénu místo "Komm" zpívali všichni "Tom". Což bych třeba nezavrhovala, nápad se mi líbí :). Uvažujeme, že na formát A4 necháme natisknout obrovským jméno Tom a rozdáme to asi 100 lidem, kteří by to pak jenom zvedli u té písničky, pak to můžete zahodit :). Ale to se ještě promyslí.

Tohle jsou zatím 2 návrhy, které, kdyby se uskutečnily, tak bude určitě skvělý začátek show. Nicméně bychom rády zapojily všechny fans. Každý má svůj názor a určitě spoustu skvělých nápadů, tak se "nebojte" je prostě napsat :). Můžete diskutovat v komentářích nebo pokud máte přímo nápad na nějakou akci, tak napište na email: showsomelove@email.cz, my ho zde uveřejníme a můžeme se o něm pobavit. Konečné akce potom ještě shrneme do jednoho článku.

Přejeme hodně štěstí při vymýšlení a věříme, že se uzapojíte :)

SSL team <3
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eve Eve | 22. února 2010 v 15:17 | Reagovat

Podle mě bys Mončo měla to uvnitř haly ještě domluvit s Fanklubem, ony už dávaly dohromady na Fanpárty různé akce DO haly ;) aby se vám to nekrylo nebo toho nebylo moc. Ale před halou jinak vše Oky :)

2 _Kristy__ _Kristy__ | 23. února 2010 v 21:58 | Reagovat

Mně se moc líbí nápad vod pana Endyho :D Vymyslel,že bychom mohli před halou pustit kupu kondomů.Myslím,že to je fakt dobrej nápad.Kdybychom na ty kondomy ještě napsali "Hard Rock Fuck Safe" tak to má určitý význam,kvůli těm jejich trikům.A ještě navíc se snažíme dostat na DVD Humanoid tour a nemyslím si,že by jen tak přehlídli kondomy ve vzduchu :D Piště názory.. ^_^

3 endy endy | 23. února 2010 v 22:07 | Reagovat

toho by si ti kamaramani všimli xDDD
ale mam trosku strach jak budeme zpřát tomu georgovi aby se billovi nenarusili nějakej plán nebo tak něco, aby sme to jestě nakonecneposrali, ale kdyby to vysl tak by to byl luxusnáí napad xDDD

4 Monchenka Monchenka | 24. února 2010 v 13:59 | Reagovat

dobře Endy, máš za úkol na vlastní náklady koupit cirka 100 kondomů a bude tvá akce :) btw .. já už objednávala na ty trenky asi 100 kondomů a platím kolem 400 Kč :P

5 endy endy | 24. února 2010 v 21:50 | Reagovat

snad u sebe nosí tokiačky jednu gumu ne :D
ješte abych jim kupoval gumy xDD

6 Monchenka Monchenka | 24. února 2010 v 22:15 | Reagovat

no pochybuju, že ti 100 fansek bude tahat nějaké gumy :D

7 Ingrid Ingrid | 25. února 2010 v 17:55 | Reagovat

Nemůžeme dělat před halou takovej bordel nebo nás někdo vykopne ! Ale jinak si myslím že spousta fanoušků by těch 20 Kč na šprcku klidně obětovalo - i když je to fakt že jsou to "vyhozený" peníze ... To bych to rači upotřebila k něčemu jinýmu :-D:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama