Osobní vyjádření - 15.3.2010

18. března 2010 v 19:27 | Show Some Love |  News
Velké čaulitz Všem,

bohužel, náš dlouho očekávaný koncert je již za námi. Ovšem musím říct, že takovou atmosféru, jakou jsme všichni předvedli během show, jsem vůbec nečekala. Kluci byli viditelně moc šťastní a my jsme je ještě podporovali zpěvem a křikem. Odnesla jsem si opravdu jen samé pozitivní zážitky. I když organizace před halou selhala díky některým mentálním jedincům, kteří prostě nechápou, že když přijedou někdy 160., tak asi těžko budou mít číslo 1 apod. Ale i přes to všechno jsme to zvládli a snad jste byli všichni spokojení :).


Dlouho jsme psali na blogu o tom, že máme v plánu dát klukům krabici plnou dárků a dort. Nakonec byly krabice 2. Jedna určena pro kluky a druhá pro jejich psy. Dort bohužel moc zabalen slušně nebyl, ale snad si nikdo nevšiml, že ten kotec, ve kterém jsme to nesli byl původně od jahod :D. Ještě jsme přiložili malý vzkaz a bylo to vše :). Přiznávám, že v tomhle směru byla WTF agentura velice ochotná a moc jim za všechno děkuju.
Vzhledem k tomu, že další koncert, na který se většina z nás rozhodla vyrazit, je už 30.3., rozhodla jsem se to s CZ fans zahrát do outu, a proto kluci za CZ fans dostanou ještě jednu, nejspíš krabici. Celý týden budu pracovat na jejím obsahu, tak snad vyjde vše, co máme v plánu.


Jedním z mrtvých bodů, který nás velice mrzí jsou akce. Plánovali jsme všichni před halou akce, co se týče svíček, lampionů apod. Bohužel to nevyšlo a moc se za to omlouvám. Nečekala jsem, že bude tak hnusně vtíravé počasí a do toho ještě stresy a ty problémy s organizací. Moc se omlouvám Všem, kteří na toto čekali. Lampionovou akci přesouváme nejspíš do Vídně. Pokud teda všechno půjde podle plánu. Dáme předem vědět.


Chtěla bych za celý team poděkovat všem fanouškům, kteří se do akcí s dárky zapojili a kteří s námi vydrží i nadále. Budeme se snažit dál pro TH i pro CZ fans dělat maximum.


Monchen
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angie Angie | E-mail | Web | 18. března 2010 v 19:34 | Reagovat

Ten dort byl mega...škoda, že nelze vidět jak se kluci tvářili, když dostaly všechny dárky. =)

2 showsomelove showsomelove | 18. března 2010 v 19:38 | Reagovat

[1]: třeba to bude potom na DVD :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama