Březen 2010

Report před Vídní

29. března 2010 v 9:34 | Show Some Love
Čaulitz,

dneska odjíždí někteří ze SSL do Vídně, tak tady nebudou do středy nové články. Dárky jsou nachystané a bohužel ještě vůbec nedodělané, takže si ještě v hotelu mákneme a doufám, že to vyjde podle našich představ. Předání ještě nemáme domluvené, ale snad nám tedy vyhoví. Kdyby bylo něco závažného, tak dá někdo vědět na FB do skupiny Show Some Love .

Video na WBMW remix je hotové. Objevilo se také na flashce, tak doufám, že se na něj kluci podívají. Napíšu jim k tomu info ohledně formátů těch videí a že jim doporučujeme se na to podívat. No snad nezklamou a někdy před spaním si to ze zevlu pustí :).

Chtěla bych poděkovat všem, kteří nás podporují, propagují, pomáhají nám a zvlášť bych chtěla poděkovat ještě Pitye, která nám hodně pomohla v jistých věcech. Děkujeme všem!

Ještě bych ráda dodala, že vzhledem k tomu, že SSL je začínáno brát opravdu vážně a budeme se podle toho začít nějak chovat, rozhodli jsme se trochu obměnit SSL team, protože není možné, aby z 12 lidí pracovali jen 3 nebo 4. Takže, pokud máš zájem se přidat, tak na e-mail: showsomelove@email.cz napiš své jméno, věk a proč právě SSL, ve středu si vše přečteme a projednáme :).Můžete psát i do komentářů, všechno si přečteme.

Btw, ti co jedou do Vídně, tak nezapomeňte vlajky ;).

ROCK ON!

SSL team <3

K dárkům

27. března 2010 v 23:08 | Show Some Love |  News
čaulitz,

ráda bych tu vyjasnila pár věcí ohledně společných dárků pro TH.

Nejdřív bych chtěla poděkovat lidem, kteří nás podpořili ve vybírání na latexové triko, dohromady se vybralo přibližně 1.100 kč. Triko nám nakonec slevnili z 1.800 na 1.600, což bylo pro nás velký + .

Mnoho z vás ani nevědělo, co kluci v krabicích dostali a co dostanou, tak vám to tu objasním.

15.3.2010, kluci dostali celkem 2 krabice. 1. krabice obsahovala dárky pro jejich pejsky, jednalo se o pamlsky značky Pedigree. Ve 2. krabici bylo latexové triko, trenky oblepené z obou stran kondomama se vzkazem "Hard Rock, Fuck safe ... boys", černá pouta se vzkazem - "máme zájem upevňovat vztah mezi Moritzem a Tomem", 2 konverzace s českými slovíčky a frázemi určené pro německy mluvící obyvatelstvo. A k tomu ještě ten dort.

Vzhledem k tomu, že tato krabice byla v trochu sexuálním duchu, snažily jsem se psát na jednotlivé dárky co nejvtipnější vzkazy a napsaly jsme jim jednostránkový dopis, kde jim bylo vysvětleno, že je tímhle nechceme urazit ani naštvat apod...

30.3.2010, kluci dostanou velkou obálku a možná i krabičku, to ještě uvidíme podle místa, kde budou přibližně skripta o asi 16 stránek, kde bude pár fotek, vysvětlení situace ohledně koncertu, popis SSL a 2 naše projekty. Jeden se týká Fanparty pro CZ a SK fans, kde by byla osobní účast TH. Potom přiložíme flashku s vašima videama a fotkama, triko s Metallicou pro Gustava a pro Georga máme ještě gel na vlasy známé značky, který obsahuje feromony a je prý děsně sexy. K tomu ještě zvlášť jsme koupily 2 Kofoly, to proto, že je to český nealko nápoj a k tomu jim napíšeme vzkaz ve stylu, že ještě jednou přejeme Georgovi k narozeninám a nějaké to vysvětlení ještě.

Není to sice moc extra, ale snažily jsme se a opravdu se hodláme snažit dál. Jsem velice ráda za podporu, jakou od vás máme. Bez vás by to prostě nešlo. Doufám, že se dostaneme co nejdál a TH s CZ fans budou komunikovat 100x více. Rozjíždí se další pobočky SSL, tak snad se dočkáme pozitivních výsledků.

Ještě jedou děkuju i za celý náš team <3

Monchen

pro Gustava ...

26. března 2010 v 20:51 | Show Some Love |  News
Čaulitz,

dneska jsme rozpočet SSL uvedly o pár set zase do mínusu a koupily pro Gustava nějaký ten lehčí dárek, protože jak jsme si trochu uvědomily, tak v Praze nedostal od CZ fans nic. Teda od nás aspoň ne. Koupily jsme mu "do sbírky" tričko s Metallicou. Dávám sem fotku, ale není vůbec kvalitní, snad ten potisk nějak rozeznáte :).

Tady je důkaz, že jsme to triko fakt koupily, foceno šílenou mobilní kvalitou.

A tady je fotka trika z internetového shopu. Na mě to působí zvláštně, ale ve skutečnosti to vypadá fakt skvěle :)

A tady ještě ten potisk ...


info k Vídni

25. března 2010 v 12:43 | Show Some Love |  News

Čaulitz,


Zachvilku je tu další koncert, nálet CZ fans na wiener Stadthalle v úterý, 30.3.2010


Hodně z vás nám píše, jestli nevíme o různých odvozech, lístkách apod. tak vám házím ještě narychlo nějaké info :).


Konají se celkem 3 odvozy. Z Prahy, z Brna a z Ostravy. Všechny odvozy jsou vlakem, protože tenhle způsob dopravy je, co jsem zjišťovala a porovnávala nejlevnější a i docela rychlý.


PRAHA

Pokud máte zájem jet z Prahy, kontaktujte prosím e-mail: pajushka.kaulitz@seznam.cz

Výjezd: Praha - hl. nádraží -> 30.3.2010 (úterý) v 06:00

Podrobnější informace získáte, když napíšete na uvedený e-mail.


BRNO

Pokud máte zájem jet z Brna, kontaktujte prosím e-mail: kurateckopetra@seznam.cz nebo lady.kay88@gmail.cz

Výjezd: Brno - hl. nádraží -> 29.3.2010 (pondělí) čas není upřesněn, ale předpokládaný výjezd je kolem 10:00


OSTRAVA

Pokud máte zájem jet z Ostravy, kontaktujte prosím e-mail: monika@tokiohotel-de.cz

Výjezd: Ostrava - Svinov -> 29.3.2010 (pondělí) čas není upřesněn, ale předpokládaný výjezd je kolem 11:30

Podrobnější informace získáte přes uvedený e-mail.


BRNO a OSTRAVA, upozorňujeme, že čas i datum se ještě může změnit, a to maximálně do soboty, 20:00.


AKCE …

Pokud máte odvoz vlastní a koncertu se zúčastníte, bylo by možná fajn, na Česko trochu upozornit. Tak jsem myslela, že by si každý CZ fanoušek vzal s sebou českou vlajku a na koncertě ji hezky ukázat světu. Ono je to celkem šílenost, riskujeme tím své zdraví, ale když ji zbytečně nebudete vytahovat venku, a až potom opravdu, jak začne koncert, tak by problém neměl být. My si budeme dělat ještě transparent "Tokio Hotel zurück nach Tschechien" takže tam budeme ohroženi snad nejvíc :D. Ale pokud opravdu CZ vlajku máte, tak ji vemte prosím s sebou, myslím si, že je to docela ještě dobrá šance ukázat, "co jsme zač".


Ještě nějaké info od Stadthalle:

Kempování před koncertem u haly je zakázané. Objekt bude přísně střežen a hlídán. Zdržovat se před halou se smí až v den koncertu. Žádná čísla zavedena nejsou a ani nebudou. Platí pravidlo "Kdo dřív přijde, ten dřív mele" v případě slečny Vanessy a jejího clubu platí "uhni nebo ti fláknu". Proto doporučujeme se pojistit už i zdůvodů, že se vám může cokoliv stát a ošetření + jakákoliv jiná léčba by mohla stát vaše rodiče i půlku baráku. Pojištění se pohybuje kolem 100 kč maximálně.


Info k lístkům:

Lístky na koncert jsou ještě v prodeji. Jedná se o místa na stání i na sezení. Objednávka je ovšem přes internet a musíte platit kartou (Visa nebo Master). Po objednání, přichází lístky poštou k vám domů, cca za 6-7 dnů. Vzhledem k tomu, že teď už je trochu pozdě lístky objednávat domů, doporučujeme napsat či zavolat na kontakt dané prodávající společnosti a domluvit se, zda by vám lístky nedopravili do haly. Platili byste předem, ale lístky v hale byste určitě měli po konkrétní domluvě.nebos druhým odkazem mám velice dobré zkušenosti. Tokio Hotel ji také přímo uvádějí na svých stránkách.Děkujeme za pozornost, do neděle určitě přibude pár článků, tak určitě sledujte náš blog ;).SSL team <3 - Mon a Peti

Dortík :)

19. března 2010 v 12:35 | Show Some Love
Jsem vám slíbila fotku dortu, který jsme nechávaly dělat Georgovi k narozeninám, tak tady ji máte :)


Osobní vyjádření - 15.3.2010

18. března 2010 v 19:27 | Show Some Love |  News
Velké čaulitz Všem,

bohužel, náš dlouho očekávaný koncert je již za námi. Ovšem musím říct, že takovou atmosféru, jakou jsme všichni předvedli během show, jsem vůbec nečekala. Kluci byli viditelně moc šťastní a my jsme je ještě podporovali zpěvem a křikem. Odnesla jsem si opravdu jen samé pozitivní zážitky. I když organizace před halou selhala díky některým mentálním jedincům, kteří prostě nechápou, že když přijedou někdy 160., tak asi těžko budou mít číslo 1 apod. Ale i přes to všechno jsme to zvládli a snad jste byli všichni spokojení :).


Dlouho jsme psali na blogu o tom, že máme v plánu dát klukům krabici plnou dárků a dort. Nakonec byly krabice 2. Jedna určena pro kluky a druhá pro jejich psy. Dort bohužel moc zabalen slušně nebyl, ale snad si nikdo nevšiml, že ten kotec, ve kterém jsme to nesli byl původně od jahod :D. Ještě jsme přiložili malý vzkaz a bylo to vše :). Přiznávám, že v tomhle směru byla WTF agentura velice ochotná a moc jim za všechno děkuju.
Vzhledem k tomu, že další koncert, na který se většina z nás rozhodla vyrazit, je už 30.3., rozhodla jsem se to s CZ fans zahrát do outu, a proto kluci za CZ fans dostanou ještě jednu, nejspíš krabici. Celý týden budu pracovat na jejím obsahu, tak snad vyjde vše, co máme v plánu.


Jedním z mrtvých bodů, který nás velice mrzí jsou akce. Plánovali jsme všichni před halou akce, co se týče svíček, lampionů apod. Bohužel to nevyšlo a moc se za to omlouvám. Nečekala jsem, že bude tak hnusně vtíravé počasí a do toho ještě stresy a ty problémy s organizací. Moc se omlouvám Všem, kteří na toto čekali. Lampionovou akci přesouváme nejspíš do Vídně. Pokud teda všechno půjde podle plánu. Dáme předem vědět.


Chtěla bych za celý team poděkovat všem fanouškům, kteří se do akcí s dárky zapojili a kteří s námi vydrží i nadále. Budeme se snažit dál pro TH i pro CZ fans dělat maximum.


Monchen

Flashka

5. března 2010 v 19:23 | Show Some Love |  News
Jo, ještě holky, pokud chcete, aby vaše fotky byly na té dárkové flashce, tak ten termín je prodloužen do čtvrtka, tak můžete posílat. Připomínáme, že můžete poslat jak osobní fotky, tak nějaké vaše výtvory nebo třeba fotky z TH srazů apod... prostě vše, co se týká vás a TH :). Nechci do toho moc kecat, ale podle mě je to dobrá šance ;).

Kdo by měl obavy, že se to k nim nedostane. Jednáme s Óčkem a předání máme 100% jisté u MFD a u jednoho tisku . Ještě se rozhodneme pro který. Ti předají dárkovou krabici + dort.

Kdyby potřeboval někdo poradit nebo tak něco, klidně ať napíše. Kontakty jsou tady na blogu nebo můžete napsat do komentářů. Je to na vás :).


SSL team <3

info, instrukce ...

2. března 2010 v 11:37 | Show Some Love |  News
čaulitz,

taky tady ještě "házím" pár info, jak jsem slíbila.

- Fotky, které nafotíte, doporučujeme podepsat alespoň přezdívkou (co se týče výtvorů, tak taky)
- Neposílejte žádné "fake" foto, tzn. na fotkách buďte skutečně vy, ne nějaká emařka z Ameriky ;)
- vzhledem k tomu, že koncert je už za 13 dnů a já tu cca od 13. nebudu, posílejte fotky do středy 10.3., abychom stihly se slečnama všechno nahrát apod.

Co se týče předání. Padly i názory, že to klukům předávám všechno já osobně a že se s nima snad i mám setkat. Upozorňuju, že tohle není pravda. Tohle by nastalo, pokud bych vyhrála soutěž o MaG s časopisem BRAVO, ovšem při mém "obrovském" štěstí se tak nestane, proto mám předání domluvené s někým jiným. Bude jim předána jak krabice, tak i dort. Všechno dostanou, nic z toho si nenecháme a dort nesníme.

Ještě něco k akcím před halu. Zavádí se číslování, takže je jasné, že polovina lidi nemusí být zrovna před halou, kde budou akce probíhat. Proto jsme došly k názoru, že se akce budou konat v pondělí, po nějaké té kontrole. Buď vám dáme vědět na blogu nebo se to dozvíte na místě. Zaručeně se to tam dozvíte všichni. Pokud se chcete zapojit do akce se svíčkama, tak určitě nějaké doneste, zbytek obstaráme my.


SSL team <3