Duben 2010

7.4.2007

7. dubna 2010 v 22:16 | Show Some Love |  News
Dneska výročí, přesně 3 roky od koncertu z Ostravy. Pěkně to letí.


Nový web

5. dubna 2010 v 18:05 | Show Some Love |  News

Přesunuli jsme se na web ;)

Najdete ho na adrese www.showsomelove.cz


Web Vám bude přinášet novinky ze světa Tokio Hotel a Show Some Love!

Co dodat ...

2. dubna 2010 v 14:20 | Show Some Love |  News
Ahoj,

no všimly jsme si, že na blogy se dostal článek o nás. Moc děkujeme slečně, která ho napsala a holkám, které ho na blogách zveřejnily. Dokonce se prý k tomu objevily i komentáře. Některé komentáře typu "Slečna to dělá proto, aby z toho něco měla".

Nevím, jak už vysvětlit, že toto všechno není proto, abychom nějak zviditelnily samy sebe, ale proto, abychom zviditelnily ČESKO. Od koncertů v roce 2007 se nic skoro nedělo. Když jsem napsala do médií nebo napsala agenturám, tak mě poslali slušně do háje s tím, že TH už tady nemají fanynky a ta stovka co tady běhá už neudělá nic. Proto jsme se sebraly a založily tohle. Protože tohle je příležitost, jak se předvést a při velkém štěstí se stane mega zázrak.

Já fakt nevím, jak to máme už vysvětlovat. Všechny dárky co TH dáváme jsou za CZ fans, všechny dopisy, které píšeme jsou za CZ fans. Jestli z toho jednou bude někdo něco mít, tak o5 všechny CZ fans. Nic neděláme vám za zády. Všechno co uděláme, napíšeme, někoho zkontaktujeme píšeme hned tady, aby všichni věděli, kam se co hnulo a co se plánuje. Tak prosím nechte těch pomluv. Já vím, že se nikdy nezavděčíme všem, ale házet na nás špínu, když my se fakt snažíme a snažíme se do toho zapojit co nejvíce lidí, sháníme neustále finance apod. to fakt zamrzí.

Report PO Vídni

1. dubna 2010 v 14:51 | Show Some Love |  News
Čaulitz!

Hlásím úspěšný návrat z úterního koncertu. Co jsem si všimla, tak CZ fans to přežili, akorát co vím, tak problém jsem měla pouze já (Monchen) a Mykerina. Dostaly jsme se s úspěchem do první řady před podium, akorát trochu více doprava. Měly jsme asi metrovou českou vlajku, mezi náma a za náma stály rakušanky. Když jsme CZ vlajku zvedaly, pravidelně se nám vracely pěsti, štípance a kopance. To nás ovšem neodradilo a zvedaly jsme ji dál :D . Výsledek snažení dosáhl úspěchu, všichni z TH vlajku několikrát zaznamenali, Bill dokonce více než 2x :D . Potom jsme ještě na kluky čekaly po koncertě před halou, než odjedou s tourbusema, když odjížděli, měli sice zatáhnuto všude, ale jejich autobusáci ji velice dobře zaregistrovali, tak snad jim ještě řeklo jen tak, že tam řvaly nějaké češky, i když nás tam polovina security měla ještě za bývalé Československo. No nevadí :D.

Co se týče mých dojmů z koncertu. Kluci hráli německy, mluvili německy - což je asi logické. Co se písniček týče, tak show byla úplně stejná. Co se fans týče - podle mě to stálo trochu za prd. Málo všichni zpívali a ve srovnání s Prahou taky moc neřvali a co se samotných kluků týče - dle mého názoru mluvili méně, a řekla bych, že tak vysmátí jako v Praze nebyli vůbec. Organizace před halou byla v pohodě, zavedla se čísla a i když ty 2 holky, co to organizovaly potřebovaly nejspíš Strepsil, protože ani jedna nemohla mluvit už skoro, tak to zvládly skvěle. Sice jsme musely spát v noci před halou, ale to je vedlejší :D .

Naše dárky

No, tak s dárkama byl obrovský problém. Situaci jsme začaly řešit kolem 1 hodiny odpoledne. 3 hodiny jsme lítaly kolem haly a málem jsme se nedočkaly výsledků. Co jsem mluvila s rakouskou security, tak management dal pravidlo, že dárky pro TH mohou předávat pouze oni, což znamená Dunja a spol. Bohužel security nemohli nijak management kontaktovat, protože k tomu neměli jednak pravomoce a za další se prý ukryli někde v hale a nikdo nevěděl, kde jsou. Takže po otázce "Was haben wir machen jetzt?" mi bylo oznámeno "hoffen". Fajn, takže jsme tam všechny hoffovaly a mně už z nervů tekly pomalu slzy.

Ale štěstíčko a mozeček nám přál. Napadlo mě oslovit někoho z Fanshopu, který tam prodával venku visačky apod. Původně jsem myslela, že by nám tašku jenom schovali a že po koncertě se situace nějak vyřeší, ale rovnou nám oznámil, že to zanesou managementu. Reakce nám prý přijde říct cca za 10 minut. Takže jsme čekaly ..... a čekaly. Zachvíli přišel zpátky. Zeptal se nás, jak se naše organizace jmenuje, tak jsme řekly, že "Show Some Love" a on hned něco spustil s managementem, takže jsme to pochopily tak, že management o nás ví, vědí co to SSL je, takže prý dárky TH předají, až se teda ještě nají. Takže to byly 2 úspěchy v jednom. Kluci dostali dárky a ještě vědí, že existujeme. Potom ještě ta vlajka na koncertě. No myslím, že se CZ fans projevili a prezentovali na velice dobré úrovni. LOVE TSCHECHIEN ...

Kluci dostali vše, co jsem tu psala, čili něco pro psy, flashku, 2 kofoly, ten gel s feromony, akorát nedostali skripta. Nestihly jsme je bohužel napsat. Díky tomu, že jsme musely spát před halou a potom to byl mega stres a do odpoledne byla kosna, tak jsme to nestihly, ale v dopise jsme jim napsaly, že podrobnější informace ještě zašleme v dubnu na jejich adresu, takže to ještě rychle uděláme a potom můžeme už jenom čekat, doufat, vymyslet nějaký mega sraz s mega akcema a zase jim něco poslat.

Děkujeme, že jste se zapojili do akcí, které jsme zatím udělaly, i když jich nebylo tolik. Ještě vám to všechno vynahradíme ;) .


SSL team <3