Trip to Humanoid City - upřesňující informace

12. listopadu 2011 v 13:41 | Show Some Love |  Trip
Ahoj!
Abyste věděli, že nezahalíme, přicházíme s trochou dalších informaci.
Zaprvé, maličko jsme pozměnili systém nezávazného přihlašování. Čistě jen pro preciznost, orientaci a přípravu od vás potřebujeme podrobnější informace.
Takže, pokud stále máte zájem, napište nám e-mail na: trip.to.humanoid.city@gmail.com.
E-mail by měl obsahovat:
Předmět: Trip
1. Vaše jméno
2. Vaše příjmení
3. Váš e-mail
4. Město, kde bydlíte (pokud se jedna o malé město nebo vesnici, napište nejbližší metropoli (Brno, Praha nebo Ostrava), do které by nebyl problém se dopravit.
5. Váš věk (přesněji, kolik vám bude v době konáni akce- srpen 2012)

Obratem obdržíte e-mail s potvrzením, ze Vaše nezávazné přihlášení došlo tam, kam má, že o vás víme. E-mailem také budete dostávat veškeré informace předem, takže by bylo dobré svou schránku kontrolovat, abychom byli v dobrém kontaktu a nedošlo k nedorozuměni.
Tímto se dostáváme k dalšímu bodu informačního článku.
Víme, že akce se bude konat temen až za rok, ale musíme myslet na vše už teď.
Plánovat se musí opravdu předem (hlavně, když se jedna o první ročník akce!), aby následně nebylo naopak příliš pozdě na to, abychom to dotáhli do konce, byl by v tom zmatek, který by mohl způsobit, ať už nepodstatné nebo naopak velmi závažné, problémy.
Také, abychom dodali jistotu vašim rodičům, že je akce pečlivě promyšlená a nemusí mít strach své děti pustit s námi.
Odjezd se s největší pravděpodobností uskuteční z Prahy, ale jelikož víme, že spousta lidí to má do Prahy daleko a rodiče by třeba nadávali a nebyli spokojeni, že jejich ratolest má jet takovou dálku samotné, rozhodli jsme se udělat následující věc.
Jak již bylo zmíněno, odjezd bude z Prahy. Nicméně v dalších velkých městech (Ostrava, Brno) uděláme srazy. V každém z těchto měst bude přítomen vedoucí (člen teamu SSL), který na všechno bude dohlížet a převezme si na dotyčnou starost a s kterým potom pojedete vlakem do Prahy na místo srazu a nastoupí do autobusu. Nejspíš bude využita skupinová sleva na jízdenky, aby se to neprodražilo až tak strašně.
Odjezd bude přizpůsoben účastníkům z Moravy a Slezska (tj. Nebudeme odjíždět přiliž brzo, například v 7 ráno, aby lide, co budou muset dojet, nemuseli vyjíždět u ve dvě ráno ;-)..)
Po odjezdu z Prahy, směrem do Německa, uděláme ještě jednu zastávku v Ústi nad Labem, kde nabereme, i zájemce ze zapadni části republiky. (Ústi zatím ještě není jisté, pokusíme se domluvit s řidičem)
Další informace ohledně odjezdu se týkají zájemců ze Slovenska. Jelikož k předchozímu článku se ozvalo par Slovenských fanynek (mluvili jsme také privátně s par fanynkami, doslov nám, že bychom měli udělat sraz i tam.
Bohužel s tímto se budeme muset obrátit na Vás.
HLEDÁME FANYNKU/Y Z ŽILINY NEBO BRATISLAVY (nebo z obou měst). POKUD SE NĚKDO Z TĚCHTO MĚST MÁ ZÁJEM ÚČASTNIT AKCE A JE STARŠÍ 18TI LET, NAPIŠTE PROSÍM NA E-MAIL trip.to.humanoid.city@gmail.com S PŘEDMĚTEM: SRAZ SLOVENSKO. Napište prosím, vaše jméno (přezdívka stačí), město odkud jste (nebo kde můžete udělat sraz). následně vám napíšeme informace.

Všechny účastníky (české i slovenské) mladší osmnácti let musí přivézt rodiče na místo srazu, kde si je převezme vedoucí.

Co se ceny kempu týká, musíme ještě jednou kontaktovat kemp (čisté informativně), zda tato cena platí, protože máji ceny pro děti (pod 16 let) a ceny pro dospělé (nad 16 let) a majitelka nám napsala jedinou cenu pro děti, tak nevíme, zda je to brané jako "sleva" a nebo musíme separovat dospělé a děti.
Co se programu týká, máme vymyšlené celkem pěkné věci, které by mohli uspokojit i vaše rodiče. Zatím si to necháme jako překvapení.
Také bychom chtěli v rámci Tripu uskutečnit jednu plánovanou (ale neuskutečněnou) starší akci, která by se vám opravdu mohla líbit.

Prozatím je to asi všechno. Pokud se objeví nove informace, dáme vám okamžitě vědět, abychom to společně mohli dotáhnout do konce.

Pokud by byly nějaké dotazy, můžete je psát do komentářů nebo přímo na již několikrát zmiňovaný e-mail trip.to.humanoid.city@gmail.com, tentokrát ale s předmětem DOTAZ.

Děkujeme za podporu, kterou jste nám již vyjádřili, doufáme ve spousty další podpory.


Krásný den
Show Some Love Team
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kiki kiki | Web | 12. listopadu 2011 v 15:31 | Reagovat

No, Mutti by mě prej možná pustila, přece jen, bude mi 17 skoro :D Ale zase jde o money :// zkusím nakřečkovat ;) Každopádně je to skvělej nápad, zase poznat někoho novýho, zpestřit si prázky.. ^^

2 Lollite Lollite | 13. listopadu 2011 v 10:24 | Reagovat

Prijde mi to jako uzasny napad ;) Ted jde jen o to aby me pustili rodice ;) Dobra prace holky :))

3 RsM-JinJang RsM-JinJang | 13. listopadu 2011 v 10:50 | Reagovat

*
=o))))

4 Iwča Iwča | 15. listopadu 2011 v 15:32 | Reagovat

i kdybych naaahodou chtela jet (nechci) tak fakt jedu s mamkou do Prahy, aby was widela a tuplem me nepustila :D ne, ze byste nebyly reprezentatiwni, ale nejste :D napad hezkej, ale tezce pochybuju, ze wam to wyjde ;)

5 Shark.aTH Shark.aTH | Web | 17. listopadu 2011 v 14:05 | Reagovat

Držím palce, ať to vyjde ... už jenom kvůli tomu, že jste si s tím určitě daly šíleně moc práce ...x) a já hned po vánocích začnu šetřit :D

6 Dark Princess Dark Princess | E-mail | Web | 6. prosince 2011 v 16:09 | Reagovat

idem na 100%, je to úžasný nápad, dúfam že to výjde :)) ale, mohli by ste mi dať web toho kempu nech to môžem ukázať rodičom?? mamu som ledva ukecala (musela som si to skoro vydupať xDD) a ocovi sa to ani trochu nepáči xD

7 Terka Terka | 29. února 2012 v 18:17 | Reagovat

To je skvělý, už se moc těším. Zatím to vypadá, že to máte dobře promyšlený, tak budu držet palce a snad se tam všichni uvidíme :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama