Prosinec 2011

Vyhlášení vítězů

26. prosince 2011 v 12:56 | Show Some Love
Zdravíme,
Nastal den 26. 12. 2011 a s ním vyhlášení naší Vánoční soutěže.
Rozhodování nebylo nijak jednoduché, vaše práce byli úžasné, všechny.
Po dlouhé diskuzi jsme se nakonec shodli ohledně vítězů.
Dané práce zveřejníme, abyste mohli vidět, čím si slečny vybojovaly vítězství.
Gratulujeme x))

Vítězům i všem zúčastněným se ozveme kvůli domluvě předání či poslání cen x)

Pořadí vítězů:

1. místo Christiana
2. místo Beth
3. místo ScheineEllie
______________________

Christina:
Nevypočitatelná plocha mého srdce!
Jak moc mám ráda Tokio Hotel? Nejde to ani přesně vyjádřit,protože láska,kterou k nim chovám je nepopsatelná a velmi zvláštní.Je to jako kdybyste z reality díky jejich hudbě udělali krok do jiné planety.Do planety bez hranic s tolika možnostmi až z toho běhá mráz po zádech.
Když sdílím každou jejich písen,fotku,smích nebo živý koncert nejenom,že se mi na tváři rozlije úsměv k nezaplacení,který je přímo od srdce a zahřeje i lidi na sto kilometrů daleko,ale také mě nakopnou ke správnému směru,k inspiraci a vůbec díky nim jsem našla nejúžasnějšího člověka,se kterým si rozumím víc než se svojí vlastní mámou.
A to vůbec všechno díky těmto čtyrem klukům z nevýrazného městečka,který se po jejich prvním singlu stal až moc výrazným a vyledávaným místem,jsem našla nový smysl života.
Člověk si řekne,jak mohou ovlivnit 4 kluci ovlivnit mě?Vždyt jsou jen obyčejní,tohle si myslí každý,kdo v nich nenašel to kouzlo.Pro mě jsou neobyčejně obyčejní a v tom je ta síla a tajemnost mé lásky k nim.Ikdyž je neznám osobně,jen z plakátů,videí,koncertů,přesto zaobírají velkou plochu mého srdce,která je nevypočitatelná,ani samému dáblovi bych ji nebyla schopna prodat.Hodně lidí si pomyslí "Ta holka je naivní.." a neodpustí si své otrávené pohledy.Ale jedno mohu říct na pevno,mě jsou názory lidí ukradený a přehlížím to s úctou,protože sami kluci by nechtěli,abych se kvůli tomu trápila.
Jsem ráda,že jsem jejich fanynkou a pevně doufám,že ještě dlouho budu hořet láskou a touhou k nim.Každopádně žít každou sekundou se dá jedině s Tokio Hotel!


Beth:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


ScheineEllie:
imagebam.com

Veselé Vánoce + uzávěrka soutěže

24. prosince 2011 v 20:45 | Show Some Love
Dnes je speciální den, to jistě všichni víte, nejen, že je dnes Štědrý den a do všech domácností jiste zavítala Vánoční nálada. Dnes je také uzavírka naší Vánoční soutěže, proto odteď už nepřijímáme žádné e-maily s Vašimi výtvory. Vyhodnocení proběhne zítra, jelikož i my jsme dnes poněkud zaneprázdněné. A vyhodnocení proběhne v našem teamu. Členům teamu budou ukázány vaše práce a stylem hlasování se rozhodne, pokud by byli nějaké neshody nebo něco bylo nerozhodně, rozsoudí nás náš teamový přítel Martin. Toto celé proběhne zítra 25.12. a vyhlášení výsledků poskytneme v pondělí 26.12. spolu s tímto zveřejníme design cen a vítězné práce.
Chtěli bychom vám za celý náš Show Some Love team popřát hodně štěstí.

A táke ještě jednou bychom rádi popřáli k Vánocům hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti, spoustu osobnich i pracovních či školních úspěchů, krásné Vánoční svátky a spoustu úžasných zážitků do roku 2012.

SSL Team

MERRY CHRISTMAS

24. prosince 2011 v 11:35 | Show Some Love |  Show Some Love
Veselé Vánoce, hodně dárků pod stromeček, hodně koncertů v nastávajícím roce... a hlavně hodně pohody a lásky.
Přeje SSL Team

Plakát

12. prosince 2011 v 17:35 | Show Some Love
Náhled plakátu A4, který získá každý, kdo se zúčastní soutěže x))


http://showsomelove.blog.cz/​1111/vanocni-soutez