Akce

Vánoční soutěž

20. listopadu 2011 v 15:49 | Show Some Love
Jistě všichni cítíme tu sílící Vánoční atmosféru a někdo z nás může mít chuť pochlubit se něčím, co nikdo nemá, udělat si radost něčím pěkným.


Teď nastala Tvá šance!
U náš můžeš vyhrát plakát v životní velikosti podle Tvého vlastního výběru!

A v čem to spočívá?
Budeme po vás chtít probudit vaši fantazii.
Váš úkol bude ukázat lásku lásku Tokio Hotel! Je jedno jakým způsobem, zda to budou Tvé fotky, kde máš popsaný obličej, je jedno, zda to bude Fanart, je jedno, zda to bude fotka Tvého pokoje, video, kde šíleně ječíš nebo kresba, úvaha, básnička, povídka. Podstatná je ORIGINALITA nápadu a samozřejmě Tvá kreativita a estetika, to vše se bude hodnotit!


Ceny:
Za 1. místo: Plakát v životní velikosti dle Tvého výběru
Za 2. místo: Plakát formátu A2 (420 × 594 mm)
Za 3. místo: Plakát formátu A3 (297 × 420 mm)


Každý dostane za účast plakát formátu A4! A o to už se vyplatí hrát!

Své výtvory můžete posílat na e-mail: showsomelove.cz@gmail.com s předmětem: VÁNOČNÍ SOUTĚŽ
Soutěž bude uzavřena v sobotu 24.12.2011, výsledky budou vyhlášeny v pondělí 26.12.2011.

Zúčastni se akce a vyhraj!
Show Some Love Team

Trip to Humanoid City - předběžné info

1. října 2011 v 15:00 | Show Some Love
Jako první ze všech k vám přicházíme s jednou z největších fanakcí pro léto 2012.
Ale co vlastně Trip to Humanoid City je?
Česky bychom to mohli nazvat 'Letni tábor pro fanoušky Tokio Hotel'. Podařilo se nám najit krásný, levný kemp asi 70 kilometru od Magdeburgu a podle pozdější domluvy s dopravní společnosti, bychom mohli zajistit vice jak jeden výlet do města, které dalo vzniknout králům našich srdci.

Zájemci hrající na nějaký nastroj (kytara, flétna) jsou vítaní. Program ještě projednáváme, ale počítáme minimálně s jednou celodenní návštěvou Magdeburgu a Loitche, uvažujeme také o soutěžích o male ceny. Počítáme s příjemnou náladou a krásně stráveným časem společně. Pokud o akci bude velký zájem a budeme mi příjemné zkušenosti, Trip to Humanoid City se bude opakovat i následující rok s přítomností i zahraničních fanoušků (Německo, Rakousko, Itálie, Švýcarsko).
Záleží nám na navázaní nových přátelství, známostí a taky na lepších nahlížení na české fanoušky a jejich stmelení.

Přesná cena ještě není stanovena, snažíme se vyjednat nějakou skupinovou slevu v kempu. Jednáme na výši zálohy, takže akce se opravdu v samých počátcích.
Nicméně už teď bychom rádi věděli, seriózně, kdo by měl o akci zájem a opravdu by jel.
Přibližné datum akce je v srpnu roku 2012 (rady bychom, aby se kemp konal ještě 15.08. kvůli narozeninám klipu Durch den Monsun). A doba trvaní je přibližně týden až deset dní.
Doprava autobusová. Pojištění možné zařídit skupinově. NUTNé JE VYPLNIT ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU (dodáme ke stažení později) A SLOŽIT ZÁLOHU (o výši zálohy se ještě jedná)

Kdo by mel zájem, prosím, obraťte se na náš e mail: trip.to.humanoid.city@gmail.com
Zatím je vše jen informační, abychom věděli, zda-li zaplníme cely autobus, nic není závazné, ale uvítali bychom, aby lide, co projeví zájem nyní, měli zájem i nadále a my viděli jejich jména i na závazných přihláškách.


Pro zájemce mladší 18ti let bude připravená i přesnější informační brožurka s čísly na organizátory akce, aby rodiče neměli o své děti strach a také dokument se souhlasem a případnými podmínkami organizátorů, který zašleme přímo domu, který rodiče budou muset podepsat a odeslat na přiloženou adresu.

Doufáme, že se vám akce libí a že se již v srpnu roku 2012 uvidíme v autobuse na cestě do Ferienpark Zichtau, plni očekávaní a dobré nálady.

Přejeme všem krásné dny
Show Some Love Team

Lampiónová akce

26. února 2010 v 9:02 | Show Some Love
čaulitz :),

nová akce na sebe nenechala dlouho čekat. Bude provedena před halou a snad se zapojí aspoň někdo z vás.

Na internetu jsem našla velice výhodnou nabídku vznášejících se lampionů. Vzlétnou do výšky cca 700 m a vznášejí se cca 15 minut, což je ideální čas. Dají se koupit v nejrůznějších barvách a jejich cena se pohybuje kolem 100 kč, což není tak hrozné. I rozměry jsou vyhovující, takže v tom nevidíme keine Problem :) . Osobně jsme spočítaly, že by jcih mohlo být cca kolem 20, pokud teda vyjdou naše finance, pokud bude mít někdo zájem aspoň jeden objednat, ať nnapíše do komentářů nebo na e-mail a já vám pošlu přesné info. Jinak, i když jich bude méně, bude to stejně originální:).

Na ty lampiony napíšeme naše nějaké vzkazy pro kluky nebo něco tomu podobné a vypustíme je. Úplně nejlepší by bylo zjistit, ve kterých prostorech se TH budou převážně pohybovat a pustit to před jejich okny, aby to viděli, ale tohle všechno ještě promyslíme.

Další akce promýšlíme a brzo zveřejníme :) . Projevte svůj názor komentářích nebo v anketě.

Děkujeme :)

SSL team <3

TH-fans focení v HD stylu

31. ledna 2010 v 13:33 | Show Some Love
Čaulitz :)
Dne 20.2.2010 probíhá v Ostravě Fans shooting v Humanoid stylu. Nejlepší fotky budou vytisknuty a připojeny k dárkům do SSL krabice for TH :) .
Pokud se budete chtít tohoto focení zúčastnit, stačí napsat malou zprávu na e-mail: showsomelove@email.cz
Focení provádí zkušený fotograf s profesionálním přístrojem. Cena pro Fans činí 0 Kč :) . Akce platí i pro SK fans, pokud budou mít chuť a zájem :)
S pozdravem
Show Some Love (team)

Překvapení pro Georga - 15.3.2010

30. ledna 2010 v 21:14 | Show Some Love
Čaulitz :)
Dneska jsme pár hodin strávily s holkama v Praze, abychom vykutily a zařídily pro Georga překupko k jeho narozeninám. Překvapivě se nám to podařilo velice rychle a myslím, že i cena 850kč je velice ucházející :) . Samozřejmě bude "dárek" předán za VŠECHNY fans :) Tak doufejme, že bude Gee spokojen :)
Show Some Love (team)

Zájezd do Gevevy(Ženeva,Švýcarsko)

23. ledna 2010 v 15:01 | Show Some Love
Čaulitz všem fans :)
Určitě si někteří z Vás pamatují, kdy se na hodně TH bl. diskutovalo o hromadné cestě z Prahy na koncert Tokio Hotel do Oberhausenu. Bohužel se nám nepodařilo cestu zajistit z důvodu rychlého vyprodání lístků.

Vybírání na latexové tričko pro Billa+ Darek pro ostatní

22. ledna 2010 v 19:01 | Show Some Love


Předběžná částka, která se měla vybírat byla 20 kč. Ale kvuli určitým faktorům jsme museli cenu přehodnotit a upravit.
Konečná částka k vybírání bude nakonec stanovena na 50 kč. Ne, opravdu si nechceme strkat marže do kapsy a vydělávat, ale uvědomili jsme si, že ještě bude potřeba velká krabice na naše super dary a nějaké barvy a folie, protože ta krabice bude hodně předělaná.

Víte o tom, že se v lednu pořádá SRAZ?

14. ledna 2010 v 22:22 | Show Some Love
KDY: 23. ledna 2010
KDE: Olomouc - Metro chill out club
OD: 13:00 DO: 18:30
Doprovod: Od hlavního (vlakového) nádraží ve 12:30
Vstupné: 100Kč (při dostatečném počtu lidí, se bude poměrná částka vracet)
 
 

Reklama