News

Vánoční design

26. listopadu 2011 v 2:03 | Show Some Love
Zdravíme,
náš blog se již oblékl do vánočního kabátku.
Doufáme, že se Vám líbí.

Pokud máte nějaké připomínky, něco se vám špatně zobrazuje, nebo špatně načítá. Neváhejte a napište nám.

SSL Team

Odběr novinek

21. listopadu 2011 v 13:21 | Show Some Love
Pod menu jsme přidali položku odběr novinek.
Pokud chcete být stále v obraze v záležitostech SSL i TH, neváhejte, a přihlaste se k odběru.
Stačí pouze přidat mail dole v menu x))

SSL Team

Show Some Love BURZA

16. listopadu 2011 v 19:39 | Show Some Love


http://showsomelove-burza.blog.cz/

Zdravíme všechny!
Ozýváme se s naší další novinkou! Nic převratného, ale přece. Rozhodli jsme se, v rámci naší webové stránky zřídit novou sekci - Burza. Všimli jsme si, že někteří mají problém s tím, kam nabídku umístit, apod. Potom je to vše rozházené všude možně po internetu a očekávané pozornosti se nedostane žádné kupní straně. Proto přicházíme právě s tímto nápadem. Na stránky můžete nechat uveřejňovat své nabídky i poptávky.

Jak to funguje?
Na uvedenou e-mail adresu, ssl-burza@email.cz zašlete,
-V případě nabídky: foto předmětu prodeje, jeho popis (vzhled, stav), požadovanou cenu a popř. ještě osobní požadavky na dopravu aj.

- V případě poptávky: název poptávaného zboží, popř. jeho popis, popř. požadovaná výše kupní ceny.
Veškeré dotazy směřujte buď na výše uvedenou e-mail adresu nebo na stránkách FB - Show some love - Czech.

V případě zájmu můžeme přidat i nabídku/poptávku mimo TH sortiment.
Doufám, že se Vám nápad zamlouvá a těšíme se na případné ohlasy i dotazy :).

S pozdravem
SSl Team

Prázdniny ^^

30. června 2010 v 10:00 | Show Some Love
Čaulitz,

ráda bych za team popřála všem krásné prázdniny, mnoho zážitků a dávejte na sebe pozor ;). Snad se uvidíme na jednom ze srazů nebo na konci prázdnin v Magdeburgu :).

Doufám, že vysvědčení dopadlo podle vašeho přání a přání rodičů ;D.Holiday
Rock on!SSL

7.4.2007

7. dubna 2010 v 22:16 | Show Some Love
Dneska výročí, přesně 3 roky od koncertu z Ostravy. Pěkně to letí.

Nový web

5. dubna 2010 v 18:05 | Show Some Love

Přesunuli jsme se na web ;)

Najdete ho na adrese www.showsomelove.cz


Web Vám bude přinášet novinky ze světa Tokio Hotel a Show Some Love!

Co dodat ...

2. dubna 2010 v 14:20 | Show Some Love
Ahoj,

no všimly jsme si, že na blogy se dostal článek o nás. Moc děkujeme slečně, která ho napsala a holkám, které ho na blogách zveřejnily. Dokonce se prý k tomu objevily i komentáře. Některé komentáře typu "Slečna to dělá proto, aby z toho něco měla".

Nevím, jak už vysvětlit, že toto všechno není proto, abychom nějak zviditelnily samy sebe, ale proto, abychom zviditelnily ČESKO. Od koncertů v roce 2007 se nic skoro nedělo. Když jsem napsala do médií nebo napsala agenturám, tak mě poslali slušně do háje s tím, že TH už tady nemají fanynky a ta stovka co tady běhá už neudělá nic. Proto jsme se sebraly a založily tohle. Protože tohle je příležitost, jak se předvést a při velkém štěstí se stane mega zázrak.

Já fakt nevím, jak to máme už vysvětlovat. Všechny dárky co TH dáváme jsou za CZ fans, všechny dopisy, které píšeme jsou za CZ fans. Jestli z toho jednou bude někdo něco mít, tak o5 všechny CZ fans. Nic neděláme vám za zády. Všechno co uděláme, napíšeme, někoho zkontaktujeme píšeme hned tady, aby všichni věděli, kam se co hnulo a co se plánuje. Tak prosím nechte těch pomluv. Já vím, že se nikdy nezavděčíme všem, ale házet na nás špínu, když my se fakt snažíme a snažíme se do toho zapojit co nejvíce lidí, sháníme neustále finance apod. to fakt zamrzí.

Report PO Vídni

1. dubna 2010 v 14:51 | Show Some Love
Čaulitz!

Hlásím úspěšný návrat z úterního koncertu. Co jsem si všimla, tak CZ fans to přežili, akorát co vím, tak problém jsem měla pouze já (Monchen) a Mykerina. Dostaly jsme se s úspěchem do první řady před podium, akorát trochu více doprava. Měly jsme asi metrovou českou vlajku, mezi náma a za náma stály rakušanky. Když jsme CZ vlajku zvedaly, pravidelně se nám vracely pěsti, štípance a kopance. To nás ovšem neodradilo a zvedaly jsme ji dál :D . Výsledek snažení dosáhl úspěchu, všichni z TH vlajku několikrát zaznamenali, Bill dokonce více než 2x :D . Potom jsme ještě na kluky čekaly po koncertě před halou, než odjedou s tourbusema, když odjížděli, měli sice zatáhnuto všude, ale jejich autobusáci ji velice dobře zaregistrovali, tak snad jim ještě řeklo jen tak, že tam řvaly nějaké češky, i když nás tam polovina security měla ještě za bývalé Československo. No nevadí :D.

Co se týče mých dojmů z koncertu. Kluci hráli německy, mluvili německy - což je asi logické. Co se písniček týče, tak show byla úplně stejná. Co se fans týče - podle mě to stálo trochu za prd. Málo všichni zpívali a ve srovnání s Prahou taky moc neřvali a co se samotných kluků týče - dle mého názoru mluvili méně, a řekla bych, že tak vysmátí jako v Praze nebyli vůbec. Organizace před halou byla v pohodě, zavedla se čísla a i když ty 2 holky, co to organizovaly potřebovaly nejspíš Strepsil, protože ani jedna nemohla mluvit už skoro, tak to zvládly skvěle. Sice jsme musely spát v noci před halou, ale to je vedlejší :D .

Naše dárky

No, tak s dárkama byl obrovský problém. Situaci jsme začaly řešit kolem 1 hodiny odpoledne. 3 hodiny jsme lítaly kolem haly a málem jsme se nedočkaly výsledků. Co jsem mluvila s rakouskou security, tak management dal pravidlo, že dárky pro TH mohou předávat pouze oni, což znamená Dunja a spol. Bohužel security nemohli nijak management kontaktovat, protože k tomu neměli jednak pravomoce a za další se prý ukryli někde v hale a nikdo nevěděl, kde jsou. Takže po otázce "Was haben wir machen jetzt?" mi bylo oznámeno "hoffen". Fajn, takže jsme tam všechny hoffovaly a mně už z nervů tekly pomalu slzy.

Ale štěstíčko a mozeček nám přál. Napadlo mě oslovit někoho z Fanshopu, který tam prodával venku visačky apod. Původně jsem myslela, že by nám tašku jenom schovali a že po koncertě se situace nějak vyřeší, ale rovnou nám oznámil, že to zanesou managementu. Reakce nám prý přijde říct cca za 10 minut. Takže jsme čekaly ..... a čekaly. Zachvíli přišel zpátky. Zeptal se nás, jak se naše organizace jmenuje, tak jsme řekly, že "Show Some Love" a on hned něco spustil s managementem, takže jsme to pochopily tak, že management o nás ví, vědí co to SSL je, takže prý dárky TH předají, až se teda ještě nají. Takže to byly 2 úspěchy v jednom. Kluci dostali dárky a ještě vědí, že existujeme. Potom ještě ta vlajka na koncertě. No myslím, že se CZ fans projevili a prezentovali na velice dobré úrovni. LOVE TSCHECHIEN ...

Kluci dostali vše, co jsem tu psala, čili něco pro psy, flashku, 2 kofoly, ten gel s feromony, akorát nedostali skripta. Nestihly jsme je bohužel napsat. Díky tomu, že jsme musely spát před halou a potom to byl mega stres a do odpoledne byla kosna, tak jsme to nestihly, ale v dopise jsme jim napsaly, že podrobnější informace ještě zašleme v dubnu na jejich adresu, takže to ještě rychle uděláme a potom můžeme už jenom čekat, doufat, vymyslet nějaký mega sraz s mega akcema a zase jim něco poslat.

Děkujeme, že jste se zapojili do akcí, které jsme zatím udělaly, i když jich nebylo tolik. Ještě vám to všechno vynahradíme ;) .


SSL team <3

K dárkům

27. března 2010 v 23:08 | Show Some Love
čaulitz,

ráda bych tu vyjasnila pár věcí ohledně společných dárků pro TH.

Nejdřív bych chtěla poděkovat lidem, kteří nás podpořili ve vybírání na latexové triko, dohromady se vybralo přibližně 1.100 kč. Triko nám nakonec slevnili z 1.800 na 1.600, což bylo pro nás velký + .

Mnoho z vás ani nevědělo, co kluci v krabicích dostali a co dostanou, tak vám to tu objasním.

15.3.2010, kluci dostali celkem 2 krabice. 1. krabice obsahovala dárky pro jejich pejsky, jednalo se o pamlsky značky Pedigree. Ve 2. krabici bylo latexové triko, trenky oblepené z obou stran kondomama se vzkazem "Hard Rock, Fuck safe ... boys", černá pouta se vzkazem - "máme zájem upevňovat vztah mezi Moritzem a Tomem", 2 konverzace s českými slovíčky a frázemi určené pro německy mluvící obyvatelstvo. A k tomu ještě ten dort.

Vzhledem k tomu, že tato krabice byla v trochu sexuálním duchu, snažily jsem se psát na jednotlivé dárky co nejvtipnější vzkazy a napsaly jsme jim jednostránkový dopis, kde jim bylo vysvětleno, že je tímhle nechceme urazit ani naštvat apod...

30.3.2010, kluci dostanou velkou obálku a možná i krabičku, to ještě uvidíme podle místa, kde budou přibližně skripta o asi 16 stránek, kde bude pár fotek, vysvětlení situace ohledně koncertu, popis SSL a 2 naše projekty. Jeden se týká Fanparty pro CZ a SK fans, kde by byla osobní účast TH. Potom přiložíme flashku s vašima videama a fotkama, triko s Metallicou pro Gustava a pro Georga máme ještě gel na vlasy známé značky, který obsahuje feromony a je prý děsně sexy. K tomu ještě zvlášť jsme koupily 2 Kofoly, to proto, že je to český nealko nápoj a k tomu jim napíšeme vzkaz ve stylu, že ještě jednou přejeme Georgovi k narozeninám a nějaké to vysvětlení ještě.

Není to sice moc extra, ale snažily jsme se a opravdu se hodláme snažit dál. Jsem velice ráda za podporu, jakou od vás máme. Bez vás by to prostě nešlo. Doufám, že se dostaneme co nejdál a TH s CZ fans budou komunikovat 100x více. Rozjíždí se další pobočky SSL, tak snad se dočkáme pozitivních výsledků.

Ještě jedou děkuju i za celý náš team <3

Monchen

pro Gustava ...

26. března 2010 v 20:51 | Show Some Love
Čaulitz,

dneska jsme rozpočet SSL uvedly o pár set zase do mínusu a koupily pro Gustava nějaký ten lehčí dárek, protože jak jsme si trochu uvědomily, tak v Praze nedostal od CZ fans nic. Teda od nás aspoň ne. Koupily jsme mu "do sbírky" tričko s Metallicou. Dávám sem fotku, ale není vůbec kvalitní, snad ten potisk nějak rozeznáte :).

Tady je důkaz, že jsme to triko fakt koupily, foceno šílenou mobilní kvalitou.

A tady je fotka trika z internetového shopu. Na mě to působí zvláštně, ale ve skutečnosti to vypadá fakt skvěle :)

A tady ještě ten potisk ...

 
 

Reklama