Show Some Love

MERRY CHRISTMAS

24. prosince 2011 v 11:35 | Show Some Love
Veselé Vánoce, hodně dárků pod stromeček, hodně koncertů v nastávajícím roce... a hlavně hodně pohody a lásky.
Přeje SSL Team

Info ohledně SSL

5. října 2011 v 15:05 | Show Some Love
Zdravíme,

V sobotu 1.10.2011 jsme rozjely naší novou akci. A to s názvem Trip to Humanoid City. Sice jsme již nějakou dobu akci připravovaly, chtěly jsme jí mít alespoň z půlky připravenou, abychom s ní nepřišly na svět, aniž bychom neměly zjištěné detaily a co celá akce obnáší.
Každopádně vše zajištěné ještě není, a proto jsme s tím přišly již teď, skoro o rok dopředu, abychom znali váš názor a přibližně věděli, zda máte o takovouto akci zájem.

Co se týče našeho blogu, vaše komentáře nás mile překvapily. Ať už byli přející, aby vše vyšlo, nebo i jen, že akce je dobrý nápad a v neposlední řadě i vaše dotazy a připomínky.
Děkujeme vám za váš ohlas a doufáme, že až se tu objeví podrobnější informace, že se do akce zapojí více lidí.

Co se však týče komentářů na blogu www.tokio-hotel-de.blog.cz, kde se rozjela diskuze né tak příjemná jako tady.
Některé faninky začaly podezřívat, mít nehezké připomínky a mnoho dalších negativných myšlenek ohledně SSL.
Proto nám to nedalo a rádi bychom uvedly celou věc na pravou míru.

Jako první by bylo nejlepší říct co to SSL vlastně je.
SSL je nezisková organizace, která slouží ke stmelení českých faninek.
Tato organizace vznikla již před dvěma lety. Její hlavní zakladatelka byla Monchen, která se SSL dokázala úžasné věci. Mezi úspěchy SSL jde připsat předání dárků klukům na Pražském koncertě (březen 15, 2010) i na koncertě ve Vídni (březen 30, 2010).
Poté uběhlo spoustu času a SSL si dalo nějakou dobu pauzu.

Nastalo však krušné období, kdy v SSL nastaly rozbroje a mnozí z vás si jistě pamatují na špatnou reklamu, co si SSL udělalo. Nic není horšího, než když se organizace rozpadá uvnitř.

Teď jsme opět s naší organizací SSL zpět.
Co se týče členů, jedná se pouze o lidi, které již v této organizaci vystupovali.
Myslíme si, že by byla slušnost se představit a nejspíše podle přezdívek, jelikož spousta z vás nás ani pravými jmény nezná.
V teamu tedy můžete najít již zmiňovanou Monchen, Amy, Kat, Proky, Lennu, Mykerinu a Michaela.

Dále vás chceme upozornit, že nám to žádné výhody nepřináší. Pokud si myslíte, že se nějak zviditelníme tím, že pojedeme do kempu a že kapelu bude zajímat, že české faninky si udělaly výlet k městu, kde bydleli, jste na omylu.
Tato akce je speciálně pro faninky, snažíme se seskupit lidi z ČR a společně si užít zábavu a skvělé zážitky.
Co se týče dalších akcí, které máme na seznamu… tam půjde pouze o zviditelnění českých faninek. Nikoliv jednotlivců. Naším hlavním cílem je seskupit faninky a dát o česku vědět u kapely pomocí akcí, které jsou zatím v jednání.

Team SSL

new SSL logo

24. července 2010 v 19:47 | Show Some Love


Paráda, takže nové SSL logo žije ;D připijme mu na zdraví.


SSL <3

Show Some Love

29. ledna 2010 v 22:35 | Show Some Love
Čaulitz :)

… ten, kdo určitě někdy viděl či slyšel
někde ve spojitosti s Tokio Hotel název "Show Some Love" si určitě pokládá otázku "Co je to vůbec zač?!" Takže vám to objasníme :)

Jsme nově vzniklá "organizace" fanoušků, která pořádá srazy, zájezdy, různé TH akce na koncerty, mimo koncerty, propaguje TH fans v tisku apod… V našem zájmu je co nejvíce a originálně propagovat české fans všude, kde to bude jen možné.

Teď přijde určitě otázka: "No jo, ale od toho je tu český fanklub" … Ano, je tu český fanklub, který své akce pořádá. Ovšem, my zastáváme názoru, že je toho na náš vkus trochu málo a že by se mohlo dělat něco mnohem víc. Máme vymyšleno dost akcí, které samozřejmě uskutečníme a uskutečňovat budeme a stále nové a nové vymýšlet ať zájem fanoušků nestojí a neupadá.

Našim cílem je dostat se k THčkům co nejvíc na blízko a také, aby pořád věděli, že tady je i nějaké ČESKO, které tady pro ně bude pořád. Pokud se tahle organizace vyšplhá na hodně vysokou úroveň můžeme zajít i trochu dál ;) a dokážeme pak dělat velké věci.

K tomu, abychom mohli naše plány a "sny" uskutečňovat potřebujeme jediné, a to VAŠI podporu. Bez podpory fanoušků to můžeme zabalit a maximálně šoupat nohama. Proto prosíme, podpořte nás v našich akcích, na svých webových stránkách, u svých kamarádů apod. Ukažte TH, že i když nás dost ubylo, tak pořád umíme dělat stejně velké "psychárny", jako kdyby nás byl milion. Určitě žádnou z akcí nepodceňujte.

Otázky typu … "To co chcete udělat je rozhodně nereálné" apod. rozhodně zavrhujeme :). Kdyby to nemělo vůbec žádnou šanci, tak se nesnažíme ;) .

Ještě je tu samozřejmě otázka, kdo tuhle organizaci vlastně bude řídit. Rozhodli jsme se posbírat do vedení fanoušky z celé republiky. Myslím, že je fair play, když nebudeme jen z jednoho města, aspoň tak můžeme sledovat zájmy všech.

Upozornění: Nejsme žádná organizace PROTI českému fanklubu, jsme zcela nezávislí! Proto, jestli budou na internetu kolovat různé zvěsti o tom, jak se nesnažíme svrhnout český fanklub a jak nepomlouváme jeho vedení, není to z naší strany. Kdyby vznikly nějaké nepravdivé zvěsti, není to rozhodně z naší hlavy - své názory budeme propagovat jen zde.

V případě různých dotazů, nápadů, připomínek nás můžete kontaktovat na e-mail adrese: showsomelove@email.cz

Těšíme se na Vás :) <3
Show Some Love (team)

Kontakt

16. ledna 2010 v 6:53 | Show Some Love
Pokud na nás máte jakékoliv dotazy,
nebo máte návrhy ohledně akcí, nebo se chcete podělit o vaše zážitky?
Napište nám:

Mail: showsomelove.cz@gmail.com

Formspring: Zde
Facebook: Zde

__________________________________________________________________

If you have any questions,
suggestions or want to share your experiences.
Let us know!

E-mail: showsomelove.cz@gmail.com

Formspring: Here
Facebook: Here
 
 

Reklama